WpResidence 4.3.1 - en to bs_BA translation catalogue (1032 entries)

en:  (*only numbers)
bs_BA:  (*samo brojevi)

en:  You can upload maximum %s images
bs_BA:  Možete poslati maksimalnu %s slike

en:  days ago
bs_BA:  dana

en:  equal with
bs_BA:  jednako sa

en:  has
bs_BA:  ima

en:  hours ago
bs_BA:  pre par sati

en:  in
bs_BA:  u

en:  minutes ago
bs_BA:  minuta

en:  on
bs_BA:  na

en:  package on
bs_BA:  na paket

en:  seconds ago
bs_BA:  sekundi

en:  similar with
bs_BA:  slične sa

en: %d Listing | %d Listings
bs_BA[0]: %d Listing
bs_BA[1]: %d Oglasi

en: %d listing | %d listings
bs_BA[0]: %d listing
bs_BA[1]: %d oglasi

en: %s (Invalid)
bs_BA: %s (Neispravan)

en: %s (Pending)
bs_BA: %s (Toku)

en: %s agency %s
bs_BA: %s agencija %s

en: %s developer %s
bs_BA: %s programer %s

en: %s property %s
bs_BA: %s imovinu %s

en: &laquo; Older Comments
bs_BA: "Stariji Komentara

en: (only numbers)
bs_BA: (samo brojevi)

en: * At least 1 image is required for a valid submission.Minimum size is 500/500px.
bs_BA: * Barem 1 slika je potrebna, a minimum veličina je 500/500px.

en: ** Double click on the image to select featured.
bs_BA: ** Dvaput klikni na sliku da odaberete profilnu

en: *** Change images order with Drag & Drop.
bs_BA: *** Promijeniti redosljed slika sa mišom

en: **** PDF files upload supported as well.
bs_BA: **** PDF datoteke su podržane

en: ***** Images might take longer to be processed.
bs_BA: ***** Slike bi se mogle duže obrađivati ovisno od veličine i broja

en: *Address
bs_BA: *Adresa

en: *Title (mandatory)
bs_BA: *Naslov (obavezno)

en: 1. Description
bs_BA: 1. Opis

en: 2. Media
bs_BA: 2. Mediji

en: 3. Location
bs_BA: 3. Lokacija

en: 4. Details
bs_BA: 4. Detalji

en: 5. Amenities
bs_BA: 5. Objava

en: A new password was sent via email!
bs_BA: Nova lozinka je poslati na e-mail!

en: A password will be e-mailed to you
bs_BA: Je šifra će biti e-mail da te

en: About Agency
bs_BA: O Agenciji

en: About Me
bs_BA: O nama

en: About Me
bs_BA: O nama

en: About Us
bs_BA: Zbog Nas

en: Account History (last 7 days)
bs_BA: Račun Povijest (zadnji 7 dana)

en: Account Summary
bs_BA: Račun Rezime

en: Action
bs_BA: Akcija

en: Action Category
bs_BA: Akciju Kategorija

en: Actions
bs_BA: Akcije

en: Activate installed plugin | Activate installed plugins
bs_BA[0]: Aktiviraj instalirao dodatak
bs_BA[1]: Aktiviraj instalirao priključke

en: Active Life
bs_BA: Aktivni Život

en: Add Contact
bs_BA: Dodaj Kontakt

en: Add Custom Field
bs_BA: Dodaj Običaj Polje

en: Add Lead
bs_BA: Dodaj Dovesti

en: Add Listing
bs_BA: Dodaj Listing

en: Add New Agent
bs_BA: Dodaj Nove Agente

en: Add New Lead/Deal
bs_BA: Dodaj Novi Trag/Dogovor

en: Add New Page
bs_BA: Dodaj Nova Stranica

en: Add New Property
bs_BA: Dodaj novu nekretninu

en: Add Property
bs_BA: Dodaj Imovinu

en: Add another plan
bs_BA: Dodaj još jedan plan

en: Add some information about yourself.
bs_BA: Da dodam neke informacije o sebi.

en: Add your contact information.
bs_BA: Dodaj tvoj kontakt informacije.

en: Add your social media information.
bs_BA: Dodaj tvojim društvenim mrežama informacije.

en: Added
bs_BA: Dodao

en: Added on
bs_BA: Dodao

en: Address
bs_BA: Adresa

en: Address:
bs_BA: Adresa:

en: Adress:
bs_BA: Adresa:

en: Advanced Search
bs_BA: Napredna Pretraga

en: Advanced Search
bs_BA: Napredna Pretraga

en: Advanced Search Results
bs_BA: Napredna Pretraga Rezultate

en: After Price Label (ex: "/month")
bs_BA: Nakon Cijena Etiketu (bivši: "/meseca")

en: Agencies in
bs_BA: Agencija u

en: Agency
bs_BA: Agencije

en: Agency Name
bs_BA: Agencije Za Ime

en: Agency Reviews
bs_BA: Agencije Za Kritike

en: Agency list
bs_BA: Agencija za popis

en: Agent
bs_BA: Agenti

en: Agent Area/Categories
bs_BA: Agent Područje/Kategorije

en: Agent Custom Data
bs_BA: Agent Običaj Podatke

en: Agent Details
bs_BA: Agent Detalja

en: Agent List
bs_BA: Agent Liste

en: Agent Location
bs_BA: Agent Lokacija

en: Agent Password
bs_BA: Agent Lozinku

en: Agent Reviews
bs_BA: Dojmovi

en: Agent Social Details
bs_BA: Agent Društveni Detalja

en: Agent Username
bs_BA: Agent Korisničko Ime

en: Agent in Charge
bs_BA: Agent Zadužen

en: Agent need a first & last name
bs_BA: Agent treba prvo & prezime

en: Agent profile edited
bs_BA: Agent profil uredio

en: Agent was added... You will be redirected to your agent list...
bs_BA: Agent je dodao... Ti ćeš biti prebačen da je vaš agent listu...

en: Agents Agencies Developers Search Results
bs_BA: Agenti Agencije Programeri Potragu Rezultate

en: Agents in
bs_BA: Agente

en: Agents list
bs_BA: Agenti liste

en: All
bs_BA: Sve

en: All Countries
bs_BA: Sve Zemlje

en: All plugins installed and activated successfully. %s
bs_BA: Sve priključke instalirao i aktivirao uspješno. %s

en: Allowed Files
bs_BA: Dozvoljeno Datoteke

en: Amenities and Features
bs_BA: Udobnosti i Karakteristike

en: Amount Financed:
bs_BA: Iznos Finansira:

en: Amount:
bs_BA: Iznos:

en: An email with the generated password was sent!
bs_BA: Email sa generisane lozinka je poslao!

en: Analytics
bs_BA: Analitiku

en: Annual cost of Loan:
bs_BA: Godišnja cijena Kredit:

en: Any
bs_BA: Svaki

en: Any custom parameters for agent
bs_BA: Bilo običaj parametri za agente

en: Apperance Options
bs_BA: Apperance Opcije

en: Archives
bs_BA: Arhive

en: Are you sure you want to delete this?
bs_BA: Jesi li sigurna da želiš da izbrisati ovo?

en: Are you sure you wish to delete
bs_BA: Jesi li siguran da želiš da izbrišete

en: Are you sure you wish to delete ?
bs_BA: Jesi li siguran da želiš da se izbrisati ?

en: Are you sure you wish to delete?
bs_BA: Jesi li siguran da želiš da se izbrisati?

en: Area
bs_BA: Oblast

en: Areas
bs_BA: Područja

en: Arts & Entertainment
bs_BA: Umjetnosti & Zabavu

en: Available Units
bs_BA: Raspoložive Jedinice

en: BD
bs_BA: DB

en: Back to Login
bs_BA: Nazad na prijavu

en: Back to login
bs_BA: Nazad na prijavu

en: Back to properties list
bs_BA: Nazad na listu nekretnine

en: Bathrooms
bs_BA: Kupatila

en: Bathrooms (*only numbers)
bs_BA: Kupatila (*samo brojevi)

en: Bathrooms -  High to Low
bs_BA: Kupatila - Visoko do Niskog

en: Bathrooms -Low to High
bs_BA: Kupatila -Nizak u Srednju

en: Bathrooms High to Low
bs_BA: Broj Kupatila - Visoko do Niskog

en: Bathrooms Low to high
bs_BA: Broj Kupatila - Nisko prema visokom

en: Baths
bs_BA: Kupatila

en: Baths:
bs_BA: Kupatila:

en: Beauty & Spas
bs_BA: Lepota & Banje

en: Bedrooms
bs_BA: Spavaće Sobe

en: Bedrooms (*only numbers)
bs_BA: Soba (*samo brojevi)

en: Bedrooms High to Low
bs_BA: Broj Soba - Visoko do Niskog

en: Bedrooms Low to high
bs_BA: Broj Soba Nisko prema visokom

en: Bedrooms:
bs_BA: Spavaće Sobe:

en: Beds
bs_BA: Krevetima

en: Before Price Label (ex: "from ")
bs_BA: Prije Cijena Etiketu (bivši: "od ")

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
bs_BA[0]: Započni instalaciju dodatak
bs_BA[1]: Započni instalaciju priključke

en: Billing Type
bs_BA: Billing Tip

en: Blog Archives
bs_BA: Blog Arhive

en: Blog list page
bs_BA: Blog listu stranica

en: Buy new license
bs_BA: Kupi novu vozačku

en: CSS Classes (optional)
bs_BA: CSS Časove (slobodni)

en: Cache was cleared
bs_BA: Keš je oslobođen

en: Call
bs_BA: Zovi

en: Can\t create user with this credentials
bs_BA: Mogu\t stvoriti korisnik sa ovim preporuke

en: Cancel
bs_BA: Otkaži

en: Cancel Reply
bs_BA: Odustani Odgovor

en: Categories
bs_BA: Kategorije

en: Category
bs_BA: Kategorija

en: Category Archives: %s
bs_BA: Kategorija Arhive: %s

en: Category:
bs_BA: Kategorija:

en: Change Colors
bs_BA: Promjena Boje

en: Change Password
bs_BA: Promjeniti Lozinku

en: Change log
bs_BA: Promjena dnevnik

en: Cities
bs_BA: Grad

en: City
bs_BA: Grad

en: City:
bs_BA: Grada:

en: Clear theme cache after demo import is complete!
bs_BA: Jasno tema keš nakon demo uvoz je završena!

en: Clone:
bs_BA: Klon:

en: Close Street View
bs_BA: Blizu Ulici Pogled

en: Comment
bs_BA: Komentar

en: Comment navigation
bs_BA: Komentar navigaciju

en: Comments are closed.
bs_BA: Komentari su zatvoreni.

en: Compare
bs_BA: Porediti

en: Compare Listings
bs_BA: Porediti Oglasi

en: Confirm New Password
bs_BA: Potvrdi Nova Lozinka

en: Confirm your ACCOUNT DELETION request! Clicking the button below will delete your account and data. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information: My Profile, My Properties, Inbox, Saved Searches and Messages. This operation CAN NOT BE REVERSED!
bs_BA: Potvrdi vaš RAČUN BRISANJA zahtjev! Klikom dugme ispod će izbrisati tvoj račun i podatke. Ovo znači da više nećeš moći da prijavite se na svoj račun i pristup vašem računu informacija: Moj Profil, Moj Nekretnine, Inbox, Spasio Pretrage i Poruke. Ova operacija NE MOŽE da SE vrati!

en: Connecting to Paypal! Please wait...
bs_BA: Povezuje da Paypal! Molim te, cekaj...

en: Contact
bs_BA: Kontakt

en: Contact Agent
bs_BA: Kontakt Agente

en: Contact Information
bs_BA: Kontakt Informacije

en: Contact Me
bs_BA: Kontakt

en: Contact Page
bs_BA: Kontakt Stranica

en: Contact Us
bs_BA: Kontakt

en: Contacts
bs_BA: Kontakte

en: Container Styles( *set custom styles for mega menu container only:.  Ex: background position, background repeat )
bs_BA: Kontejner Stil( *set običaj stil za mega meni kontejner samo:. Bivši: pozadini položaj, pozadini ponavljam )

en: Continue
bs_BA: Nastavi

en: Continue Reading
bs_BA: Nastavite Da Citate

en: Continue reading
bs_BA: Nastavite da citate

en: Conversation started by you
bs_BA: Razgovor je počelo od tebe

en: Country
bs_BA: Zemlja

en: Country
bs_BA: Zemlja

en: County / State
bs_BA: Okruga / Državnom

en: County, City or Area is
bs_BA: Okruga, Grad ili Područje

en: Create Contact
bs_BA: Stvoriti Kontakt

en: Create an account
bs_BA: Stvori račun

en: Currency symbol
bs_BA: Valutu simbol

en: Current Version:
bs_BA: Trenutna Verzija:

en: Daily Archives: %s
bs_BA: Dnevnik Arhive: %s

en: Dashboard
bs_BA: Tabli

en: Dashboard Top Bar Left Widget Area
bs_BA: Tabli Vrhu Bar Ostavio Elementa Oblast

en: Dashboard Top Bar Right Widget Area
bs_BA: Tabli Vrhu Bar Područje Elementa

en: Date
bs_BA: Datum

en: Date - New to Old
bs_BA: Datum - Novi da Stara

en: Date - Old to New
bs_BA: Datum - Stara u New

en: Day
bs_BA: Dan

en: Default
bs_BA: Uobičajeni

en: Default Order
bs_BA: Uobičajenu Narudžbu

en: Delete Agent
bs_BA: Obriši Agente

en: Delete Contact
bs_BA: Obriši Kontakt

en: Delete Lead
bs_BA: Obriši Dovesti

en: Delete Plan
bs_BA: Obriši Plan

en: Delete profile
bs_BA: Izbriši profil

en: Delete property
bs_BA: Obriši imovinu

en: Deleted
bs_BA: Izbrisao

en: Deleted Invoice %s
bs_BA: Izbrisao Fakturu %s

en: Deleted Message  %s
bs_BA: Obrisane Poruke %s

en: Deleted Search  %s
bs_BA: Izbrisao Potragu %s

en: Description
bs_BA: Opis

en: Developer
bs_BA: Programer

en: Developer Name
bs_BA: Programer Ime

en: Developer Reviews
bs_BA: Programer Kritike

en: Developer list
bs_BA: Programer liste

en: Developers in
bs_BA: Programeri u

en: Direct payment instructions
bs_BA: Direktno instrukcije

en: Disable Agent
bs_BA: Onesposobite Agente

en: Disable Listing
bs_BA: Onesposobite Listing

en: Disabled
bs_BA: Onesposobili

en: Documentation
bs_BA: Dokumentacije

en: Documents
bs_BA: Dokumenata

en: Down Payment
bs_BA: Kapara

en: Draft
bs_BA: Nacrt

en: Drag and Drop Images or
bs_BA: Dovucu i ubaci slike ili

en: Draw border right on mega menu column?
bs_BA: Nacrtaj granice mega meni kolumni?

en: Duplicate Property
bs_BA: Duplikat Imovinu

en: Edit
bs_BA: Uredi

en: Edit Agent
bs_BA: Uredi Agente

en: Edit Menu Item
bs_BA: Uredi Menija

en: Edit Payment Details
bs_BA: Uredi Plaćanjima

en: Edit Review
bs_BA: Uredi Pregleda

en: Edit property
bs_BA: Uredi imovinu

en: Edited
bs_BA: Uredio

en: Education
bs_BA: Obrazovanje

en: Email
bs_BA: E-mail

en: Email already exists.  Please choose a new one.
bs_BA: E-mail već postoji. Molim, odaberite novu.

en: Email field is empty!
bs_BA: E-mail polje je prazna!

en: Email:
bs_BA: E-mail:

en: Embed Video Id
bs_BA: Video Id

en: Embed Video Type
bs_BA: Poslaću Video Tip

en: Embed Video id:
bs_BA: Video id:

en: Embed Virtual Tour
bs_BA: Poslaću Virtualnu Turu

en: Enable
bs_BA: Omogućiti

en: Enable Agent
bs_BA: Omogućiti Agente

en: Enable Google Street View
bs_BA: Omogućiti Google Street View

en: Enable Listing
bs_BA: Omogućiti Listing

en: Energy Class
bs_BA: Energija Razreda

en: Energy Index
bs_BA: Energija Indeks

en: Energy Index in kWh/m2a
bs_BA: Indeks energije u kWh/m2a

en: Enter Your Email Address
bs_BA: Unesite Vašu Email Adresu

en: Enter address
bs_BA: Unesite adresu

en: Enter an address, state, city, area or zip code
bs_BA: Unesite njegovu adresu, državi, gradu, područje ili poštanski broj

en: Enter city
bs_BA: Grad

en: Event Planning & Services
bs_BA: Planiranja Dogadaja & Usluga

en: Expired
bs_BA: Istekao

en: Expires on
bs_BA: Ističe

en: Favorite
bs_BA: Omiljeni

en: Favorite Properties
bs_BA: Omiljeni Nekretnine

en: Favorites
bs_BA: Favorita

en: Featured
bs_BA: Prikazan

en: Featured  Fee
bs_BA: Prikazan Naknada

en: Featured (extra):
bs_BA: Prikazan (ekstra):

en: Featured Property
bs_BA: Prikazan Imovinu

en: Featured Submission
bs_BA: Prikazano Je Podnošenje

en: Filter By Status
bs_BA: Filter Za Status

en: Financial Services
bs_BA: Finansijskih Usluga

en: First Footer Widget Area
bs_BA: Prvi Podnožje Elementa Oblast

en: First Name
bs_BA: Prvo Ime

en: Floor Plans
bs_BA: Nacrte

en: Food
bs_BA: Hrana

en: Footer Menu
bs_BA: Podnožje Jelovnik

en: For
bs_BA: Zbog

en: For better speed results, the theme offers a built-in caching system for properties and categories. Check this article how to enable - disable theme cache:
bs_BA: Za bolje brzinu rezultate, tema nudi ugrađeni caching sistem za nekretnine i kategorije. Provjeri ovaj članak kako da omogući - isključi tema keš:

en: For further setup see our help files, knowledgebase articles and tutorials to help make this process easier and more enjoyable for you:
bs_BA: Za dalji namještaljka da vidim našu pomoć fajlove, knowledgebase članci i podučavanju pomoći da ovaj proces lakše i zabavnija za tebe:

en: Forgot Password?
bs_BA: Zaboravio Sam Lozinku?

en: Forgot password?
bs_BA: Zaboravio sam lozinku?

en: Fourth Footer Widget Area
bs_BA: Četvrti Podnožje Elementa Oblast

en: From
bs_BA: Od

en: From:
bs_BA: Od:

en: Front Property Submit
bs_BA: Ispred Imovinu Dostaviti

en: Fullscreen
bs_BA: Preko cijelog ekrana

en: GDPR Terms
bs_BA: GDPR Uslovima

en: Garages
bs_BA: Garaža

en: General Settings
bs_BA: General Postavke

en: Generated Invoice %s
bs_BA: Generiše Fakturu %s

en: Geolocation is not supported by this browser.
bs_BA: Geolocation ne podržava ovo preglednik.

en: Geolocation was not successful
bs_BA: Geolocation nije bila uspješna

en: Get help
bs_BA: Po pomoc

en: Google Camera Angle
bs_BA: Google Kut Kamere

en: Google Maps API KEY
bs_BA: Gugl Mapa API KLJUČ

en: Google Maps Search
bs_BA: Gugl Mapa Potragu

en: Google Street View - Camera Angle (value from 0 to 360)
bs_BA: Google Street View - Kut Kamere (vrijednost od 0 do 360)

en: Google View
bs_BA: Google Pogled

en: HOA fee
bs_BA: HOA naknada

en: HOO fees
bs_BA: HOO naknade

en: Half Map Template - make sure your page has the "media header type" set as google map
bs_BA: Pola Mapu Šablon - pobrini se da ti stranica ima "medija zaglavlje tip" postavi kao google kartu

en: Has
bs_BA: Ima

en: Header4 Widget Area
bs_BA: Header4 Elementa Oblast

en: Header4 widget area
bs_BA: Header4 elementa oblast

en: Health & Medical
bs_BA: Zdravlje I Medicinske

en: Hello I'm interested in
bs_BA: Zdravo, zainteresovan sam za

en: Hello I'm interested in one of your listings.
bs_BA: Zdravo, zainteresovan sam za jednu od tvojih listi.

en: Hi there,
bs_BA: Zdravo,

en: Home
bs_BA: Dom

en: Home Price
bs_BA: Početna Cijena

en: Home Services
bs_BA: Kući Usluga

en: Homeowners Association Fee
bs_BA: Udruženja Vlasnika Naknada

en: Homeowners Association Fee(monthly)
bs_BA: Udruženja vlasnika Naknada(mjesečni)

en: Hospitals
bs_BA: Bolnica

en: Hotels & Travel
bs_BA: Hoteli & Putovati

en: How To Find Us
bs_BA: Kako Da Nas Pronađe

en: Hybrid
bs_BA: Hibrid

en: I agree with
bs_BA: Slažem se sa

en: I consent to the
bs_BA: Ja saglasnost

en: I'm interested in
bs_BA: Zanima me

en: Idx Page
bs_BA: Idx Stranica

en: Image Gallery
bs_BA: Slika Galeriji

en: Image needs to be at least 500px height  x 500px wide!
bs_BA: Slika mora biti barem 500px visine x 500px široko!

en: Images / per listing
bs_BA: Slike / po listu

en: Import Demo Content
bs_BA: Uvoz Demo Sadržaja

en: In what area are your properties
bs_BA: U šta području su tvoje nekretnine

en: Increasing memory allocated to PHP
bs_BA: Povećanje pamćenje dodijeljeno PHP

en: Inquiries
bs_BA: Istraga

en: Install Plugins
bs_BA: Instalirati Priključke

en: Install Required Plugins
bs_BA: Instalirati Potrebna Priključke

en: Installing Plugin: %s
bs_BA: Instaliranje Dodatak: %s

en: Instructions:
bs_BA: Upute:

en: Interest
bs_BA: Interesa

en: Invalid E-mail address!
bs_BA: Nevažeći E-mail adresu!

en: Invalid Username!
bs_BA: Nevažeći Korisničko Ime!

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
bs_BA: Nevažeći korisničko ime (ne koristi posebno likovi ili prostora)!

en: Invoice Type
bs_BA: Fakturu Tip

en: Language for datepicker
bs_BA: Jezik za datepicker

en: Languages
bs_BA: Parove

en: Last Name
bs_BA: Prezime

en: Latest Articles
bs_BA: Najnovije Članci

en: Latest Listings
bs_BA: Najnovije Oglasi

en: Latitude (for Google Maps)
bs_BA: Širine (za Google Karte)

en: Lead Info
bs_BA: Trag Podatke

en: Lead Information
bs_BA: Trag Informacije

en: Lead No
bs_BA: Voditi

en: Lead no
bs_BA: Voditi

en: Leads
bs_BA: Vodi

en: Leave a Reply
bs_BA: Ostavite Odgovor

en: Leave a Reply to %s
bs_BA: Ostavite Odgovor na %s

en: License
bs_BA: Dozvola

en: License:
bs_BA: Tablice:

en: Link Relationship (XFN)
bs_BA: Veza Veza (XFN)

en: Linkedin Url
bs_BA: Linkedinu Url

en: Listed In
bs_BA: Upisan

en: Listed In
bs_BA: Upisan

en: Listing Details
bs_BA: Veličina

en: Listing Location
bs_BA: Lokacija

en: Listing Media
bs_BA: Dodajte slike

en: Listing Payment
bs_BA: Listing Platni

en: Listing Payment with Featured option
bs_BA: Listing Isplatu s Prikazan opcija

en: Listing payment on
bs_BA: Oglas na platni

en: Listings
bs_BA: Oglasi

en: Listings Views
bs_BA: Oglasi Stavove

en: Load More Listings
bs_BA: Teret Još Oglasi

en: Load More Properties
bs_BA: Učitaj više

en: Local Flavor
bs_BA: Lokalne Ukus

en: Local Services
bs_BA: Lokalne Usluga

en: Location
bs_BA: Lokacija

en: Login
bs_BA: Prijava

en: Login successful, redirecting...
bs_BA: Prijavite se uspješno, molim...

en: Longitude (for Google Maps)
bs_BA: Dužina (za Google Karte)

en: Lot Size in
bs_BA: Mnogo Veličine u

en: Lot Size:
bs_BA: Mnogo Veličine:

en: Make this listing featured from property list.
bs_BA: Ovo napraviti listu prikazan od nekretnina listi.

en: Map
bs_BA: Mapa

en: Map Settings
bs_BA: Mapi Postavke

en: Map View
bs_BA: Mapi Pogled

en: Mass Media
bs_BA: Masu Medijske

en: MbString extension not detected. Please contact your hosting provider in order to enable it.
bs_BA: MbString produženje ne uhvate. Molimo vas da kontaktirate vaš domaćin provajder da bi omogućila to.

en: Measurement Unit
bs_BA: Mjerenja Jedinice

en: Mega Menu Widget Area
bs_BA: Mega Meni Elementa Oblast

en: Member of
bs_BA: Član

en: Member of:
bs_BA: Član:

en: Membership
bs_BA: Članstvo

en: Membership Payment
bs_BA: Članstvo Platni

en: Menu Item Icon(ex: fa fa-comment)
bs_BA: Menija Ikona(bivši: fa fa-komentar)

en: Menu Item Label(ex: "new")
bs_BA: Menija Etiketu(bivši: "novi")

en: Message sent from page:
bs_BA: Poruka poslana od strane:

en: Mobile
bs_BA: Mobilne

en: Mobile Menu
bs_BA: Mobilni Jelovnik

en: Mobile:
bs_BA: Mobilni:

en: Monthly Archives: %s
bs_BA: Mjesečna Arhive: %s

en: More Search Options
bs_BA: Više Pretraga Opcije

en: Mortgage Payments:
bs_BA: Hipotekarne Isplate:

en: Move down
bs_BA: Pomerite

en: Move up
bs_BA: Pomaknuti

en: My Invoices
bs_BA: Moj Fakture

en: My Listings
bs_BA: Naši oglasi

en: My Location
bs_BA: Moja Lokacija

en: My Profile
bs_BA: Moj Profil

en: My Properties List
bs_BA: Moj Nekretnine Liste

en: Name
bs_BA: Ime

en: Navigation Label
bs_BA: Navigacija Etiketu

en: Need an account? Register here!
bs_BA: Treba račun? Prijavite se ovdje!

en: Neighborhood
bs_BA: Kvart

en: New
bs_BA: Nova

en: New Password
bs_BA: Nova Lozinka

en: Newer Comments &raquo;
bs_BA: Noviji Komentara "

en: Newest Edited
bs_BA: Zadnje uređeno

en: Newest first
bs_BA: Najnoviji prvi

en: Next
bs_BA: Sljedeći

en: Next Step
bs_BA: Sljedeći Korak

en: Next page
bs_BA: Sledeći stranica

en: Nightlife
bs_BA: Noćni život

en: No More Listings
bs_BA: Nema Više Stranica

en: No results found!
bs_BA: Ne rezultate našao!

en: None
bs_BA: Odaberite

en: Not Available
bs_BA: Nisu Dostupni

en: Not Paid
bs_BA: Ne Platili

en: Not enough listings to duplicate
bs_BA: Nije dovoljno listi, da duplikat

en: Number of Page Views
bs_BA: Broju Stranica Stavove

en: OR
bs_BA: ILI

en: Old Password
bs_BA: Stari Lozinku

en: Old Password is not correct
bs_BA: Stari Lozinku nije tačno

en: Oldest Edited
bs_BA: Najstarije

en: Oldest first
bs_BA: Prvo najstariji

en: On
bs_BA: Na

en: Once Weekly
bs_BA: Jednom Nedeljno

en: One Time
bs_BA: Jednom

en: One of the password field is empty!
bs_BA: Jedan od lozinku polje je prazna!

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
bs_BA[0]: Jedan mislio na "%2$s"
bs_BA[1]: %1$s misli na "%2$s"

en: Open In Google Maps
bs_BA: Pogledaj na Google Kartama

en: Open link in a new window/tab
bs_BA: Otvori vezu u novi prozor/kartice

en: Open ticket
bs_BA: Otvori karta

en: Opening Hours
bs_BA: Radno Vrijeme

en: Opening Hours:
bs_BA: Radno Vrijeme:

en: Order By
bs_BA: Naređenja

en: Other Agents
bs_BA: Drugi Agenti

en: Other Features
bs_BA: Druge Crte

en: Other units in
bs_BA: Jedinice u

en: Our Agents
bs_BA: Naši Agenti

en: Our Taxes:
bs_BA: Porez:

en: Overview
bs_BA: Pregled

en: Owner Notes
bs_BA: Vlasnik Bilješke

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end)
bs_BA: Vlasnik/Agent bilješke (*ne vidi na prednjem kraju)

en: PHP GD library is NOT installed on your web server and because of that the theme will not be able to work with images. Please contact your hosting company in order to activate this library.
bs_BA: PHP GD biblioteci NIJE instaliran na tvoja web server i zbog toga tema neće moći da radi sa slike. Molimo vas da kontaktirate vaš domaćin kompaniju kako da aktiviram ovu biblioteku.

en: Package
bs_BA: Paket

en: Package Payment
bs_BA: Paket Platni

en: Packages Available
bs_BA: Pakete Dostupan

en: Page Template
bs_BA: Stranica Šablon

en: Page Title
bs_BA: Stranica Titulu

en: Page Views Statistics
bs_BA: Stranica Stavove Statistike

en: Page not found
bs_BA: Stranica ne našao

en: Pages:
bs_BA: Strana:

en: Paid
bs_BA: Platili

en: Paid & Featured
bs_BA: Platio & Prikazan

en: Paid submission
bs_BA: Plaćeni oglas

en: Parameter Label
bs_BA: Parametar Etiketu

en: Parameter Value
bs_BA: Parametar Vrijednosti

en: Password
bs_BA: Lozinka

en: Password Updated
bs_BA: Lozinka Ažurirani

en: Password: %s
bs_BA: Lozinka: %s

en: Passwords do not match
bs_BA: Lozinke ne odgovaraju

en: Pay
bs_BA: Platit

en: Pay Status
bs_BA: Platiti Status

en: Pay Submission Fee
bs_BA: Platiti Dostavu Naknada

en: Pay with Credit Card
bs_BA: Platila sa Kreditnom Karticom

en: PayPal payment agreement
bs_BA: PayPal platni sporazum

en: Payment Calculator
bs_BA: Plaćanje Kalkulator

en: Payment Method
bs_BA: Metode Plaćanja

en: Payment for package
bs_BA: Plaćanje za paket

en: Payments
bs_BA: Plaćanja

en: Payments will be procesed in %1$s.Prices are displayed in %2$s
bs_BA: Plaćanja će biti procesed u %1$s.Cijene su prikazane u %2$s

en: Paypal Api Keys are added.Payments will be processed.
bs_BA: Paypal Api Ključevi su dodao.Plaćanja će biti obrađena.

en: Paypal Processor
bs_BA: Paypal Procesor

en: Personalize Your Website
bs_BA: Lično Tvoja Web Stranica

en: Pets
bs_BA: Ljubimce

en: Pharmacies
bs_BA: Apoteke

en: Phone
bs_BA: Telefon

en: Phone/Mobile
bs_BA: Telefon/Mobilne

en: Phone:
bs_BA: Telefon:

en: Photo
bs_BA: Foto

en: Place Pin with Agency Address
bs_BA: Mjesto Pin sa Agencija Adresa

en: Place Pin with Property Address
bs_BA: Mjesto Pin sa Imovine Adresa

en: Plan Bathrooms
bs_BA: Plan Kupatila

en: Plan Description
bs_BA: Plan Opis

en: Plan Image
bs_BA: Plan - slike

en: Plan Price
bs_BA: Plan Cijena

en: Plan Price in
bs_BA: Plan u Cijenu

en: Plan Rooms
bs_BA: Plan Sobe

en: Plan Size
bs_BA: Plan Veličine

en: Plan Title
bs_BA: Plan Titulu

en: Please do not manually change the slugs when adding new terms. If you need to edit a term name copy the new name in the slug field also.
bs_BA: Molimo nemojte ručno mijenjati linkove kada dodajete nove pojmove. Ako trebate urediti naziv pojma, kopirajte i novi naziv u polje .

en: Please edit your profile page from site interface.
bs_BA: Molim te uredi tvoj profil sa sajta interfejs.

en: Please fill in the form correctly and try again!
bs_BA: Molim te ispuni u formi pravilno i pokušaj ponovo!

en: Please submit a title for your property
bs_BA: Molim te podnijeti naslov za tvoje imanje

en: Please submit the
bs_BA: Molim te dostaviti

en: Please validate your purchase code in order to use the theme! See this link link
bs_BA: Molim vas, potvrdite vaše kupovinu kod kako da koristi temu! Vidi ovo veza veza

en: Please wait while we are processing your submission!
bs_BA: Molim te čekaj dok smo pravili dostavu!

en: Please, enter correct email
bs_BA: Molim vas, uđite pravu e-mail

en: Please, enter field:
bs_BA: Molim vas, uđite polje:

en: Please, enter property title
bs_BA: Molim vas, uđite imovinu titulu

en: Plugin activated successfully.
bs_BA: Dodatak aktiviran uspješno.

en: Post Comment
bs_BA: Post Komentar

en: Post navigation
bs_BA: Post navigaciju

en: Posted by
bs_BA: Postavio

en: Posted on
bs_BA: Postavljeno

en: Powered by
bs_BA: Napaja

en: Prev
bs_BA: Prethodna

en: Prev Step
bs_BA: Prethodni Korak

en: Previous Step
bs_BA: Prethodni Korak

en: Previous page
bs_BA: Prethodni stranica

en: Price
bs_BA: Cijena

en: Price -  High to Low
bs_BA: Cijena - Visoke do Niskih

en: Price -  Low to High
bs_BA: Cijena - Niske prema Visokim

en: Price High to Low
bs_BA: Cijena - Visoke do Niskih

en: Price Low to High
bs_BA: Cijena - Niske prema Visokim

en: Price in
bs_BA: U cijenu

en: Price range:
bs_BA: Cijeni:

en: Price:
bs_BA: Cijena:

en: Primary Menu
bs_BA: Primarni Jelovnik

en: Primary Widget Area
bs_BA: Osnovna Elementa Oblast

en: Principal and Interest
bs_BA: Ravnatelj i Interesa

en: Processing...
bs_BA: Obradi...

en: Professional Services
bs_BA: Profesionalni Usluga

en: Profile updated
bs_BA: Profil ažurirani

en: Properties list
bs_BA: Nekretnine liste

en: Properties list directory
bs_BA: Nekretnine listu direktorij

en: Properties list half
bs_BA: Nekretnine pola liste

en: Properties listed in
bs_BA: Nekretnine upisan

en: Property
bs_BA: Vlasništvo

en: Property Action Category
bs_BA: Vlasništvo Akciju Kategorija

en: Property Address
bs_BA: Vlasništvo Adresa

en: Property Area
bs_BA: Površina

en: Property Bathrooms
bs_BA: Vlasništvo Kupatila

en: Property Bathrooms:
bs_BA: Vlasništvo Kupatila:

en: Property Bedrooms
bs_BA: Vlasništvo Spavaće

en: Property Bedrooms:
bs_BA: Vlasništvo Spavaće Sobe:

en: Property Category Submit
bs_BA: Vlasništvo Kategorija Dostaviti

en: Property City
bs_BA: Vlasništvo Grad

en: Property Country
bs_BA: Vlasništvo Države

en: Property County
bs_BA: Vlasništvo Okruga

en: Property Description
bs_BA: Opis

en: Property Details
bs_BA: Detalji

en: Property Google View
bs_BA: Vlasništvo Google Pogled

en: Property ID
bs_BA:  ID Broj

en: Property Id
bs_BA:  ID Broj

en: Property Keyword:
bs_BA: Vlasništvo Ključne Riječi:

en: Property Latitude
bs_BA: Vlasništvo Širine

en: Property List Type for Advanced Search
bs_BA: Vlasništvo Listu Tip za Napredna Pretraga

en: Property List display(*global option)
bs_BA: Vlasništvo Listu prikaži(*globalne opcija)

en: Property Longitude
bs_BA: Vlasništvo Dužina

en: Property Longitudine
bs_BA: Vlasništvo Longitudine

en: Property Lot Size
bs_BA: Veličina

en: Property Map
bs_BA: Vlasništvo Mapu

en: Property Media
bs_BA: Slike

en: Property Price
bs_BA: Cijene Nekretnine

en: Property Price Label
bs_BA: Cijene Nekretnina Etiketu

en: Property Price Label Before
bs_BA: Cijene Nekretnina Etiketu Prije

en: Property Reviews
bs_BA: Vlasništvo Kritike

en: Property Rooms
bs_BA: Vlasništvo Sobe

en: Property Rooms:
bs_BA: Vlasništvo Sobe:

en: Property Size
bs_BA: Veličina

en: Property Status
bs_BA: Vlasništvo Status

en: Property Status:
bs_BA: Vlasništvo Status:

en: Property Subunits
bs_BA: Veza

en: Property Tax
bs_BA: Porez Na Imovinu

en: Property Views
bs_BA: Vlasništvo Stavove

en: Property Zip
bs_BA: Poštanski broj

en: Property has subunits
bs_BA: Vlasništvo je subunits

en: Property is featured
bs_BA: Vlasništvo je prikazan

en: Property page template
bs_BA: Vlasništvo stranica šablon

en: Property subunits list
bs_BA: Vlasništvo subunits liste

en: Public Services & Government
bs_BA: Javna Usluga & Vlada

en: Publish Listing with Feature
bs_BA: Objaviš Oglas sa Karakteristika

en: Publish Listing with Featured
bs_BA: Objaviš Oglas sa Prikazan

en: Published
bs_BA: Objavio

en: Published Properties
bs_BA: Objavio Nekretnine

en: Radius:
bs_BA: Radijus:

en: Rate us
bs_BA: Stopa nas

en: Re-type Password
bs_BA: Re-tip Lozinku

en: Real Estate
bs_BA: Nekretnine

en: Recommended memory limit should be at least 96MB. Please refer to :
bs_BA: Preporučio pamćenje limit bi trebao imati najmanje 96MB. Pogledajte :

en: Recurring
bs_BA: Povratni

en: Register
bs_BA: Registracija

en: Register here!
bs_BA: Registracija !

en: Related Posts
bs_BA: Vezana Funkcije

en: Religious Organizations
bs_BA: Vjerske Organizacije

en: Remove
bs_BA: Ukloni

en: Remove From Favorites
bs_BA: Ukloni Od Omiljenih

en: Remove Image
bs_BA: Skinuti Sliku

en: Reply
bs_BA: Odgovor

en: Request By
bs_BA: Zahtjevu

en: Resend for approval
bs_BA: Ponovo pošalje za odobrenje

en: Reset Password
bs_BA: Poništi Lozinku

en: Restaurants
bs_BA: Restoranima

en: Return to Login
bs_BA: Vrati se Prijavite

en: Return to Required Plugins Installer
bs_BA: Vrati Potrebna Priključke Instalater

en: Retype Password
bs_BA: Ponovite Lozinku

en: Review Edit Saved
bs_BA: Pregled Uredi Spasio

en: Review Sent
bs_BA: Pregled Poslali

en: Review Title
bs_BA: Naslov

en: Reviews
bs_BA: Recenzije

en: Roadmap
bs_BA: Putokazi

en: Rooms
bs_BA: Broj Soba

en: Rooms (*only numbers)
bs_BA: Soba (*samo brojevi)

en: Rooms:
bs_BA: Sobe:

en: SEARCH
bs_BA: POTRAZI

en: SEARCH PROPERTIES
bs_BA: POTRAZI NEKRETNINE

en: Satellite
bs_BA: Satelit

en: Save Changes
bs_BA: Sačuvaj

en: Save Search
bs_BA: Spasi Potragu

en: Save as Draft
bs_BA: Spasi kao Nacrt

en: Save this Search?
bs_BA: Sačuvaj ovu Pretragu?

en: Saved Search  %s
bs_BA: Spasio Potragu %s

en: Saved Searches
bs_BA: Spasio Pretrage

en: Schedule a showing?
bs_BA: Kontakt

en: Schools
bs_BA: Škola

en: Search
bs_BA: Potrazi

en: Search Parameters:
bs_BA: Parametri:

en: Search Properties
bs_BA: Potrazi Nekretnine

en: Search Results for :
bs_BA: Potrazi Rezultate za :

en: Search State, City or Area
bs_BA: Potrazi Državi, Gradu ili Oblast

en: Search a listing
bs_BA: Potrazi ispis

en: Search for an Agent
bs_BA: Potraga za Agenta

en: Search has been saved. You will receive an email notification when new properties matching your search have been published
bs_BA: Potraga je spašen. Dobit ćete e-mail obavijest kada novi nekretnine odgovara tvoja potraga je objavljeno

en: Search here...
bs_BA: Potrazi ovdje...

en: Search name
bs_BA: Traži po imenu

en: Second Footer Widget Area
bs_BA: Drugi Podnožje Elementa Oblast

en: Secondary Widget Area
bs_BA: Srednje Elementa Oblast

en: See All Your Pages
bs_BA: Vidi Sve Tvoje Stranice

en: See Available Packages and Payment Methods
bs_BA: Vidim Dostupan Pakete i Metode Plaćanja

en: See all
bs_BA: Vidim sve

en: Select Categorie
bs_BA: Odaberite Categorie

en: Select Categories
bs_BA: Odaberite Kategoriju

en: Select Energy Class
bs_BA: Odaberite Energije Razreda

en: Select Energy Class (EU regulation)
bs_BA: Odaberite Energije Predavanje (EU regulisanje)

en: Select Images
bs_BA: Odaberite Slike

en: Select Media
bs_BA: Odaberite slike

en: Select Property Status
bs_BA: Odaberite Imovinu Status

en: Select Subunits From the list:
bs_BA: .

en: Select User Type
bs_BA: Odaberite Korisnik Tip

en: Select Widget Area
bs_BA: Odaberite Elementa Oblast

en: Select default country
bs_BA: Odaberite uobičajeni zemlji

en: Select grid or list style for properties list pages.
bs_BA: Odaberite mreže ili lista stil za nekretnine listu stranica.

en: Select package
bs_BA: Odaberite paket

en: Select standard or half map style for advanced search results page.
bs_BA: Odaberite standard ili pola mapu stil za napredna pretraga rezultate stranica.

en: Select the measurement unit you will use on the website
bs_BA: Odaberite mjerenje jedinica će ti koristiti na web stranici

en: Send
bs_BA: Pošalji

en: Send Email
bs_BA: Pošalji Email

en: Send Message
bs_BA: Pošalji Poruku

en: Send Private Message
bs_BA: Pošalji Poruku Privatni

en: Send Reply
bs_BA: Pošalji Odgovor

en: Send me the invoice
bs_BA: Pošalji mi račun

en: Sending
bs_BA: Šaljem

en: Sending user info, please wait...
bs_BA: Šaljem korisnik podatke, molim te, cekaj...

en: Sent for approval
bs_BA: Poslao za odobrenje

en: Set as Mega Menu?
bs_BA: Postavi kao, Mega-Meni?

en: Set as featured
bs_BA: Postavi kao prikazan

en: Set as featured,  *Listings set as featured are subtracted from your package
bs_BA: Postavi kao prikazan, *Listi, postavi kao prikazan su oduzmemo od vaš paket

en: Set currency symbol for property price.
bs_BA: Set valutu simbol za imovinu cijenu.

en: Share
bs_BA: Podijeliti

en: Shopping
bs_BA: U kupovinu

en: Sidebar Menu Widget Area - After Menu
bs_BA: Okvir Meni Elementa Područje - Nakon Jelovnik

en: Sidebar Menu Widget Area - Before Menu
bs_BA: Okvir Meni Elementa Područje Prije Nego Što Meni

en: Sidebar for header type 3 - after menu
bs_BA: Okvir za zaglavlje tip 3 - nakon jelovnik

en: Sidebar for header type 3 - before menu
bs_BA: Okvir za zaglavlje tip 3 - prije nego što meni

en: Sign into your account
bs_BA: Prijavite se

en: Similar Listings
bs_BA: Slične Oglasi

en: Site Settings
bs_BA: Stranici Postavke

en: Size
bs_BA: Veličine

en: Size in
bs_BA: U veličinu

en: Size:
bs_BA: Velicina:

en: Size:
bs_BA: Velicina:

en: Slider Option
bs_BA: Slideru Opcija

en: Slider type
bs_BA: Slideru tip

en: Social Information
bs_BA: Socijalni Informacije

en: Social Media
bs_BA: Društvenim Mrežama

en: Something went wrong with the plugin API.
bs_BA: Nešto nije bilo u redu sa dodatak API-ju.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
bs_BA[0]: Žao mi je, ali ne ispravno dozvole da se aktivira %s dodatak. Kontakt administrator ovo mjesto za pomoć na dobio dodatak aktiviran.
bs_BA[1]: Žao mi je, ali ne ispravno dozvole da se aktivira %s priključke. Kontakt administrator ovo mjesto za pomoć na dobiti priključke aktiviran.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
bs_BA[0]: Žao mi je, ali ne ispravno dozvole da instalirati %s dodatak. Kontakt administrator ovo mjesto za pomoć na dobio dodatak instalirao.
bs_BA[1]: Žao mi je, ali ne ispravno dozvole da instalirati %s priključke. Kontakt administrator ovo mjesto za pomoć na dobiti priključke instalirao.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
bs_BA[0]: Žao mi je, ali ne ispravno dozvole da obavestim %s dodatak. Kontakt administrator ovo mjesto za pomoć na dobio dodatak ažurirani.
bs_BA[1]: Žao mi je, ali ne ispravno dozvole da obavestim %s priključke. Kontakt administrator ovo mjesto za pomoć na dobiti priključke ažurirani.

en: Sorry, user already exists. Try different username/email
bs_BA: Žao mi je, korisnik već postoji. Pokušaj drugačije korisničko ime/e-mail

en: Sorry, your nonce did not verify.
bs_BA: Žao mi je, vaš ludjak ne potvrdi.

en: Sort by
bs_BA: Neki od strane

en: Specialties & Service Areas
bs_BA: "Nekretnine Favorit" d.o.o., Ferde Hauptmana bb, Sarajevo 71000

en: Splash Page
bs_BA: Splash Stranica

en: Splash Page - Bottom left area
bs_BA: Splash Stranica - levo oblast

en: Splash Page - Bottom right area
bs_BA: Splash Stranica - Dno području

en: Splash Page Bottom Left Widget Area
bs_BA: Splash Stranica Levo Elementa Oblast

en: Splash Page Bottom Right Widget Area
bs_BA: Splash Stranica Dole Desno Elementa Oblast

en: Start Now
bs_BA: Sada Početi

en: Started by
bs_BA: Pokrenuo

en: State/County
bs_BA: Kanton

en: State:
bs_BA: Stanje:

en: States
bs_BA: Država

en: Stripe Api Keys are added.Payments will be processed.
bs_BA: Traka Api Ključevi su dodao.Plaćanja će biti obrađena.

en: Stripe Charge Page
bs_BA: Traka Optužba Stranica

en: Subject
bs_BA: Subjekt

en: Submission Fee
bs_BA: Dostavu Naknada

en: Submit Property
bs_BA: Pošalji na provjeru

en: Submit Review
bs_BA: Pošalji

en: Supermarkets
bs_BA: Supermarketi

en: Taxes
bs_BA: Porezi

en: Term(*in years)
bs_BA: Izraz(*u godina)

en: Terms and Conditions
bs_BA: Uslovi

en: Terrain
bs_BA: Teren

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
bs_BA: Hvala ti. Molim te provjeri e-mail za instrukcije.

en: The City field is empty !
bs_BA: Grad polje je prazna !

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
bs_BA: U Gugl Mapa jezik je, ako API v3 ZAHTIJEVA u API ključ da bi funkcionisao dobro. Ulazi u Api-Konzolu ključ i post šifru u Temu Opcije. Možeš ga uzeti od

en: The browser couldn't detect your position!
bs_BA: Preglednik mogao otkriti svoj položaj!

en: The date & time is already booked. Please choose a new one
bs_BA: Datum & vremena već je rezervisao. Molim te izabrati novog

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
bs_BA: Opis će biti prikazana na meniju, ako ova tema podržava.

en: The email doesn't look right !
bs_BA: E-mail ne izgleda dobro !

en: The email was not saved because it is used by another user.
bs_BA: E-mail nije bio je spasila jer je koristili drugi korisnik.

en: The email's domain doesn't look right.
bs_BA: E-mail je domena ne izgleda dobro.

en: The first footer widget area
bs_BA: Prvi podnožje elementa oblast

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
bs_BA[0]: Sljedeće dodatak treba da ažurira svoju najnovije izdanje da bi osigurali maksimalnu kompatibilnosti sa ove teme: %1$s.
bs_BA[1]: Sljedeće priključke treba da ažurira svoju najnovije izdanje da bi osigurali maksimalnu kompatibilnosti sa ove teme: %1$s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
bs_BA[0]: Sljedeće preporučio dodatak je trenutno neaktivni: %1$s.
bs_BA[1]: Sljedeće preporučio priključke trenutno su neaktivni: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
bs_BA[0]: Sljedeće potrebna dodatak je trenutno neaktivni: %1$s.
bs_BA[1]: Sljedeće potrebna priključke trenutno su neaktivni: %1$s.

en: The fourth footer widget area
bs_BA: Četvrti podnožje elementa oblast

en: The invoice number is:
bs_BA: Fakturu broj je:

en: The new password is blank
bs_BA: Nova lozinka je prazan

en: The primary widget area
bs_BA: Osnovna elementa oblast

en: The second footer widget area
bs_BA: Drugi podnožje elementa oblast

en: The secondary widget area
bs_BA: Sekundarni elementa oblast

en: The state field is empty !
bs_BA: Država polje je prazna !

en: The third footer widget area
bs_BA: Treći podnožje elementa oblast

en: The top bar left widget area
bs_BA: Vrha bar ostavio elementa oblast

en: The top bar right widget area
bs_BA: Vrha bar područje elementa

en: There are no agents listed on this page at this moment. Please try again later.
bs_BA: Nema agenti naveden na ovoj stranici u ovom trenutku. Molim vas pokušajte kasnije.

en: There are no posts published!
bs_BA: Nema mjesta objavio!

en: There are no properties listed on this page at this moment. Please try again later.
bs_BA: Nema nekretnine naveden na ovoj stranici u ovom trenutku. Molim vas pokušajte kasnije.

en: These fields are mandatory: Title
bs_BA: Ova polja su obavezno: Titulu

en: Third Footer Widget Area
bs_BA: Treći Podnožje Elementa Oblast

en: This applies for the calendar field type available for properties.
bs_BA: Ovo se odnosi na kalendaru polje tip dostupan za nekretnine.

en: This is a paid submission.
bs_BA: Ovo je platio dostavu.

en: This is a paid submission.The listing will be live after payment is received.
bs_BA: Ovo je platio dostavu.Posao ce biti živjeti nakon uplate je dobio.

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin, Please activate it from the plugins menu!
bs_BA: Ova stranica neće raditi bez WpResidence Jezgro Dodatak, Molim te aktivirati iz priključke meni!

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
bs_BA: Ovo mjesto je zaštićena lozinkom. Unesite sifru pogled li komentar.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
bs_BA[0]: Ove teme preporučuje nakon dodatak: %1$s.
bs_BA[1]: Ove teme preporučuje nakon priključke: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
bs_BA[0]: Ove teme zahtijeva nakon dodatak: %1$s.
bs_BA[1]: Ove teme zahtijeva nakon priključke: %1$s.

en: Time
bs_BA: Vrijeme

en: Title
bs_BA: Titulu

en: Title Attribute
bs_BA: Naslov Osobine

en: Title/Position
bs_BA: Naslov/Položaj

en: To be paid
bs_BA: Biti plaćeni

en: Top Bar Left Widget Area
bs_BA: Top Bar Ostavio Elementa Oblast

en: Top Bar Right Widget Area
bs_BA: Top Bar Područje Elementa

en: Total Agents
bs_BA: Ukupno Agente

en: Total Invoices:
bs_BA: Ukupno Računa:

en: Total Properties
bs_BA: Ukupno Nekretnine

en: Total number of views:
bs_BA: Ukupan broj pogled:

en: Total views for your listings
bs_BA: Ukupno pogled na listi,

en: Transport
bs_BA: Transporta

en: Transportation
bs_BA: Prijevoz

en: Type Bathrooms No.
bs_BA: Tip Kupatila Ne.

en: Type Bedrooms No.
bs_BA: Tip Spavaće Sobe Ne.

en: Type Keyword
bs_BA: Tip Kljuénu Rijeé

en: Type Max. Price
bs_BA: Tip Max. Cijena

en: Type Min. Price
bs_BA: Tip Min. Cijena

en: Type address, state, city or area
bs_BA: Tip adresu, državi, gradu ili oblast

en: Type your message...
bs_BA: Tip tvoju poruku...

en: Type:
bs_BA: Tip:

en: Types
bs_BA: Tip

en: Unable to login. Please, check login/password and try again
bs_BA: Ne mogu da se prijavite. Molim te, provjeri prijavu/lozinku i pokušaj ponovo

en: Unlimited
bs_BA: Neograničeno

en: Update Review
bs_BA: Novosti Pregleda

en: Update profile
bs_BA: Ažurirajte profil

en: Update the theme & plugins
bs_BA: Ažurirati tema & priključke

en: Updated On:
bs_BA: Ažurirani Na:

en: Upgrade to Featured
bs_BA: Nadograditi da Prikazan

en: Upgrade to Featured Listing
bs_BA: Nadograditi da Prikazan Listing

en: Upgrade to featured
bs_BA: Nadograditi da prikazan

en: Upgrade to featured listing on
bs_BA: Nadograditi da prikazan na listu

en: Upload  profile image.
bs_BA: Postavi profil, sliku.

en: Upload Image
bs_BA: Postavi slike

en: Upload New Logo
bs_BA: Postavi Novi Logo

en: Upload Plan Image
bs_BA: Postavi plan slike

en: Upload your profile photo.
bs_BA: Postavi tvoj profil, sliku.

en: Use Floor Plans
bs_BA: Koristi Nacrte

en: Use the form below to contact us!
bs_BA: Koristi formi ispod nas kontaktirati!

en: User
bs_BA: Korisnik

en: User Dashboard
bs_BA: Korisnik Tabli

en: User Dashboard  Saved Searches
bs_BA: Korisnik Tabli Spasio Pretrage

en: User Dashboard - The top bar left widget area
bs_BA: Korisnik Tabli - top bar ostavio elementa oblast

en: User Dashboard - The top bar right widget area
bs_BA: Korisnik Tabli - top bar područje elementa

en: User Dashboard Add agent
bs_BA: Korisnik Tabli Dodati agente

en: User Dashboard Agent List
bs_BA: Korisnik Tabli Agent Liste

en: User Dashboard Favorite
bs_BA: Korisnik Tabli Omiljeni

en: User Dashboard Inbox
bs_BA: Korisnik Tabli Inbox

en: User Dashboard Invoices
bs_BA: Korisnik Tabli Fakture

en: User Dashboard Main
bs_BA: Korisnik Tabli Glavna

en: User Dashboard Profile Page
bs_BA: Korisnik Tabli Profil

en: User Dashboard Search Results
bs_BA: Korisnik Tabli Potragu Rezultate

en: User Dashboard Stats
bs_BA: Korisnik Tabli Statistike

en: User Dashboard Submit
bs_BA: Korisnik Tabli Dostaviti

en: User Details
bs_BA: Korisnik Detalja

en: User Param 1
bs_BA: Korisnik Param 1

en: Username
bs_BA: Korisničko ime

en: Username already exists.  Please choose a new one.
bs_BA: Korisničko ime već postoji. Molim, odaberite novu.

en: Username and/or Email field is empty!
bs_BA: Korisničko ime i/ili e-Mail polje je prazna!

en: Username and/or Password field is empty!
bs_BA: Korisničko ime i/ili Lozinku polje je prazna!

en: Username:
bs_BA: Korisničko ime:

en: Username: %s
bs_BA: Korisničko ime: %s

en: Valid file formats
bs_BA: Važi dosije formate

en: Video Option
bs_BA: Video Opcija

en: Video Type
bs_BA: Video Tip

en: Video from
bs_BA: Video od

en: View
bs_BA: Pogled

en: View public profile
bs_BA: Pogled javni profil

en: View results
bs_BA: Pogled rezultate

en: View/Edit Contact
bs_BA: Pogled/Uredi Kontakt

en: View/Edit Lead
bs_BA: Pogled/Uredi Dovesti

en: Views
bs_BA: Stavove

en: Views Stats
bs_BA: Stavove Statistike

en: Virtual Tour
bs_BA: Virtualnu Turu

en: Virtual Tour:
bs_BA: Virtualnu Turu:

en: WP Residence is a premium & responsive WordPress theme designed for Real Estate companies and independent agents.
bs_BA: WP Rezidenciji je premija & reaguje WordPress tema dizajnirana za Nekretnine kompanije i nezavisna agenata.

en: Waiting for approval
bs_BA: Cekam odobrenje

en: Want to find out more?
bs_BA: Želim da saznam više?

en: Warning !
bs_BA: Upozorenje !

en: We Speak:
bs_BA: Govorimo:

en: We are sorry, but we don't have an estimation for this property at this moment!
bs_BA: Žao nam je, ali nemamo procjeni za ovo imanje na ovaj trenutak!

en: We didn't find any results
bs_BA: Nismo našli nikakve rezultate

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
bs_BA: Nismo našli nikakve rezultate. Molim te, pokušaj ponovo sa različitim pretragu.

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
bs_BA: Nismo našli nikakve rezultate. Molim te, pokušaj ponovo sa različitim pretragu.

en: We don't have any agents yet!
bs_BA: Nemamo agenti, još!

en: We found
bs_BA: Našli smo

en: We have just sent you a new password. Please check your email!
bs_BA: Upravo smo te poslali novu šifru. Molim te provjeri e-mail!

en: We have just sent you an email with Password reset instructions.
bs_BA: Imamo samo poslala si email sa Lozinku reset uputstva.

en: We received your  Wire Transfer payment request on %s ! Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
bs_BA: Primili smo tvoj Prijenos platni zahtjev na %s ! Molim te slijediti uputstva ispod kako da počnem podnošenje nekretnine što je prije moguće.

en: We recommend doing demo import first and then finishing this setup. Adding Demo import AFTER completing this setup changes your settings options to demo options.
bs_BA: Preporučujemo radi demo uvoz prvi i onda završavam ovo namještaljka. Dodajući Demo uvoz NAKON završetka ovo namještaljka menja svoje postavke mogućnosti da demo opcije.

en: We're sorry. Your page could not be found, But you can check our latest listings & articles
bs_BA: Žao nam je. Vaša stranica ne može biti pronađen, Ali možete provjeriti naš najnoviji listi, i članci

en: Website
bs_BA: Web stranica

en: Website Url (without http)
bs_BA: Web stranica Url (bez http)

en: Website:
bs_BA: Web sajt:

en: Welcome
bs_BA: Dobrodošao

en: Welcome back,
bs_BA: Dobrodošao nazad,

en: What kind of listings do you handle?
bs_BA: Kakav listi, da li ti srediti?

en: What's Nearby
bs_BA: Šta je u Blizini

en: Wire Transfer
bs_BA: Transfer Novca

en: WordPress Memory Limit is set to
bs_BA: WordPress Pamćenje Granica je postavljen

en: Write Message  %s
bs_BA: Napišeš Poruku %s

en: Write a Review
bs_BA: Vaš dojam

en: Wrong username or password!
bs_BA: U redu korisničko ime ili lozinku!

en: Year Built:
bs_BA: Godina izgradnje:

en: Yearly Archives: %s
bs_BA: Godišnji Arhive: %s

en: Yearly Tax Rate
bs_BA: Godišnjim Porezom Stopa

en: You are already logged in! redirecting...
bs_BA: Već si logovala! preusmjeravanje...

en: You are not allowed to delete this !
bs_BA: Nije ti dozvoljeno da izbrisati ovo !

en: You are not allowed to edit this!!!
bs_BA: Nije ti dozvoljeno da uredi to!!!

en: You can now login with your new password at:
bs_BA: Možeš sada prijava sa svojim novim lozinku na:

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
bs_BA: Možeš odgovor na privatni poruke od "Inbox" stranica u tvoj korisnik račun.

en: You cannot upload more than
bs_BA: Ne možeš više od ubaciti

en: You did not add your Paypal Details. No Paypal payment will be processed
bs_BA: Nisi dodati tvoje Paypal Detalje. Ne Paypal isplata biti obrađena

en: You did not add your Stripe Details. No Stripe payment will be processed
bs_BA: Nisi dodati tvoje Traka Detalje. Ne Traka isplata biti obrađena

en: You don't have any Leads!
bs_BA: Ti nemaš nikakvih Tragova!

en: You don't have any agents added!
bs_BA: Nemaš agenti dodao!

en: You don't have any favorite properties yet!
bs_BA: Nemaš omiljeni nekretnine još!

en: You don't have any listings or enough data!
bs_BA: Nemaš više stranica ili dovoljno podataka!

en: You don't have any properties yet!
bs_BA: Nema rezultata

en: You don't have any properties!
bs_BA: Nemaš nekretnine!

en: You don't have any saved searches yet!
bs_BA: Nemaš spasio pretrage još!

en: You have
bs_BA: Imaš

en: You have %1$d listings published:
bs_BA: Imaš %1$d listi objavio:

en: You have %1$d pages published.
bs_BA: Imaš %1$d stranica objavljeni.

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
bs_BA: Koristio si sve "Prikazan" listi, u tvoj paket.

en: You must agree with GDPR terms
bs_BA: Morate se složiti sa GDPR uslovima

en: You need to
bs_BA: Trebaš

en: You need to agree with terms and conditions !
bs_BA: Trebaš složiti sa uslovima !

en: You need to upload at last one image
bs_BA: Ti treba da dignemo u poslednja slika

en: Your Address
bs_BA: Tvoju Adresu

en: Your City
bs_BA: Tvoj Grad

en: Your Contacts
bs_BA: Tvoji Kontakti

en: Your Current Colors
bs_BA: Tvoj Trenutni Boja

en: Your Current Logo
bs_BA: Tvoj Trenutni Logo

en: Your Email
bs_BA: E-Mail

en: Your Leads/Deals
bs_BA: Tvoj Vodi/Dogovore

en: Your Message
bs_BA: Tvoju Poruku

en: Your Name
bs_BA: Ime

en: Your PHP version is
bs_BA: PHP verzija

en: Your Payment system is in LIVE mode.
bs_BA: Tvoj Platni promet je ŽIVJETI u modi.

en: Your Payment system is in SANDBOX mode.
bs_BA: Tvoj Platni promet u PESKU mode.

en: Your Phone
bs_BA: Telefon

en: Your Rating & Review
bs_BA: Vaša ocjena

en: Your Review
bs_BA: Poruka

en: Your State Code (ex CA)
bs_BA: Vaše Države Kod (bivši CA)

en: Your account is disabled.
bs_BA: Vaš račun je onemogućeno.

en: Your account is pending approval. Please wait for admin to approve it.
bs_BA: Vaš račun je čekamo odobrenje. Molim vas sacekajte za admin da odobravaš to.

en: Your account was created and you can login now!
bs_BA: Vaš račun je stvoren i možeš da se prijavite, odmah!

en: Your address field is empty!
bs_BA: Tvoju adresu polje je prazna!

en: Your comment is awaiting moderation.
bs_BA: Tvoj komentar je čeka umjerenost.

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
bs_BA: Tvoj trenutni paket ne dopustiti da objaviš više nekretnine! Moraš da nadograditi svoj članstvo.

en: Your email address will not be published.
bs_BA: Tvoja e-mail adresa neće biti objavljena.

en: Your most Popular Listings
bs_BA: Najpopularnijih Oglasi

en: Your most visited Listings
bs_BA: Tvoj najbolji posjetio Oglasi

en: Your new password for the account at:
bs_BA: Tvoja nova lozinka za račun na:

en: Your search results
bs_BA: Tvoja potraga rezultate

en: Zillow Estimate
bs_BA: Zillow Procjena

en: Zip
bs_BA: Poštanski broj

en: Zip
bs_BA: Poštanski Broj

en: about 1 hour ago
bs_BA: oko 1 sata.

en: about 1 minute ago
bs_BA: za 1 minut ranije

en: acres
bs_BA: jutara

en: add to favorites
bs_BA: dodaj favorita

en: added manually
bs_BA: dodao ručno

en: address
bs_BA: adresa

en: and
bs_BA: i

en: area
bs_BA: oblast

en: areas
bs_BA: područja

en: bathrooms
bs_BA: kupatila

en: baths:
bs_BA: kupatila:

en: bedrooms
bs_BA: Spavaće Sobe

en: between
bs_BA: između

en: between
bs_BA: između

en: bigger than
bs_BA: veće nego

en: bigger than
bs_BA: veće nego

en: cancel stripe subscription
bs_BA: otkaži traka pretplatu

en: categories
bs_BA: kategorije

en: category
bs_BA: kategorija

en: cities
bs_BA: gradova

en: city
bs_BA: grad

en: click to enable zoom
bs_BA: klik omogućiti zoom

en: close map
bs_BA: blizu mapu

en: company logo
bs_BA: kompanijinog loga

en: compare
bs_BA: porediti

en: country
bs_BA: zemlja

en: county
bs_BA: okruga

en: days
bs_BA: dana

en: delete message
bs_BA: izbrišete poruku

en: delete search
bs_BA: obriši potragu

en: deleting...
bs_BA: brisanja...

en: details
bs_BA: detalji

en: discover more
bs_BA: otkriti više

en: favorite
bs_BA: omiljeni

en: featured icon
bs_BA: prikazan ikona

en: feet
bs_BA: stopala

en: field
bs_BA: polje

en: from date
bs_BA: od datuma

en: full info
bs_BA: pun informacija

en: grid
bs_BA: mreži

en: half map
bs_BA: pola mapu

en: hectares
bs_BA: hektara

en: help article
bs_BA: pomoći član

en: here
bs_BA: ovdje

en: icon
bs_BA: ikona

en: if you don't know how to get your license key. Thank you!
bs_BA: ako ne znaš kako da se dozvolu ključ. Hvala ti!

en: image
bs_BA: Slike

en: images
bs_BA: slike

en: in
bs_BA: u

en: in order to post a review
bs_BA: u cilju post reviziju

en: is not editable
bs_BA: ne mogu se mijenjati

en: keyword
bs_BA: kljucna rijec

en: list
bs_BA: popis

en: listings
bs_BA: oglasi

en: listings
bs_BA: oglasi

en: loading results...
bs_BA: utovar rezultate...

en: loading...
bs_BA: Tražim...

en: location
bs_BA: lokacija

en: login
bs_BA: prijava

en: lot size
bs_BA: mnogo veličine

en: m radius
bs_BA: m radijusu

en: make payment recurring
bs_BA: isplate povratni

en: manage floorplans
bs_BA: snaći floorplans

en: map
bs_BA: Mapa

en: membership payment on
bs_BA: članstvo na platni

en: meters
bs_BA: metara

en: miles
bs_BA: km

en: months
bs_BA: mjeseci

en: new message
bs_BA: novu poruku

en: no listings available
bs_BA: nema spiska dostupnih

en: no status
bs_BA: ne status

en: of
bs_BA: od

en: on
bs_BA: na

en: open map
bs_BA: otvori mapu

en: or
bs_BA: ili

en: over a year ago
bs_BA: prije godinu dana

en: page should be accesible only via the compare button
bs_BA: stranica bi trebao biti accesible samo preko porediti dugme

en: payment failed
bs_BA: plaćanje propali

en: pending approval
bs_BA: čekamo odobrenje

en: per month
bs_BA: mjesečno

en: photos
bs_BA: fotografije

en: posting
bs_BA: postavio

en: price
bs_BA: cijena

en: price range from
bs_BA: cijena iz dometa

en: price range from:
bs_BA: cijena domet od:

en: price:
bs_BA: cijena:

en: print page
bs_BA: otisak stranica

en: processing...
bs_BA: obradi...

en: property Size
bs_BA: Veličina

en: property address
bs_BA: vlasništvo adresa

en: property bathrooms
bs_BA: vlasništvo kupatila

en: property bedrooms
bs_BA: vlasništvo spavaće

en: property country
bs_BA: vlasništvo države

en: property county
bs_BA: vlasništvo okruga

en: property lot size
bs_BA: Veličina

en: property price
bs_BA: cijene nekretnine

en: property rooms
bs_BA: vlasništvo sobe

en: property size
bs_BA: Veličina

en: property state
bs_BA: vlasništvo države

en: property status
bs_BA: vlasništvo status

en: property zip
bs_BA: Poštanski broj

en: remove from favorites
bs_BA: ukloni od omiljenih

en: removed
bs_BA: uklonio

en: reply to message
bs_BA: odgovorim na poruku

en: results
bs_BA: rezultati

en: results.
bs_BA: rezultati.

en: right now
bs_BA: sada

en: rooms
bs_BA: Broj Soba

en: rooms:
bs_BA: sobe:

en: saving..
bs_BA: spasio..

en: saving...
bs_BA: spašavanje...

en: sending message..
bs_BA: šalje poruku..

en: share
bs_BA: podijeliti

en: share this page
bs_BA: podelite ovu stranicu

en: size
bs_BA: veličine

en: size:
bs_BA: velicina:

en: smaller than
bs_BA: manji je od

en: square
bs_BA: trg

en: subscription will be cancelled at the end of current period
bs_BA: pretplatu će biti otkazana na kraju tekući period

en: terms & conditions
bs_BA: uslovi

en: this property is estimated at
bs_BA: ovo imanje je procjenjuje

en: to
bs_BA: da

en: to date
bs_BA: da datum

en: to save search and you will receive an email notification when new properties matching your search will be published.
bs_BA: Potrebno se prijaviti da spasimo vašu pretragu.

en: types
bs_BA: tipovi

en: unread messages
bs_BA: nepročitano poruke

en: user id:
bs_BA: korisnik id:

en: user image
bs_BA: Slika

en: video image
bs_BA: video sliku

en: we found
bs_BA: našli smo

en: weeks
bs_BA: tjedana

en: wpestate location
bs_BA: wpestate lokacija

en: yards
bs_BA: jardi

en: yd
bs_BA: smo radili na času

en: year
bs_BA: godine

en: years
bs_BA: godina

en: yesterday
bs_BA: jučer

en: you don't have the right to delete this
bs_BA: nemaš pravo da ovo izbrisati

en: zip
bs_BA: Poštanski broj
